
Källsortering TheofilsLeon Avfallshink 18X23 7L Ink. Handtag
75 kr95 kr
Spara 21 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Leon Avfallshink 18X23 7L Ink. Handtag
75 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Hink 7 L för källsortering; Alicante, Merida och Toledo. Tillverkad i Sverige i återvunnen PP-plast. Lock och avdelare säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
|---|---|
| Art.Nr. | 601614 |
| Färg | Grå |
| Material | Återvunnen PP-plast |
| Typ | Avfallshink |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Längd | 180 mm |
| Mått | 18x23 cm |
| EAN-nr | 7332466060513 |


