Källsortering Theofils Leon Lock För Hink 18X36 Passar till 12L
Rek. pris 55 kr
39 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Leon Lock För Hink 18X36 Passar till 12L
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Lock till hink Leon 12 L. Tillverkade i Sverige i återvunnen PP-plast.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 601618 |
| Färg | Grå |
| Djup | 7 mm |
| Höjd | 235 mm |
| Längd | 165 mm |
| Material | Återvunnen PP-plast |
| Produkttyp | Lock |
| Mått | 18x23 cm |
| EAN-nr | 7332466061510 |

