Sopsäcksvagn Home it till Trädgårdssopsäck 150 L
549 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vagn med flera smarta funktioner, du kan sätta fast en 150 liter trädgårdssopsäck till vagnen som också har plats för förvaring av trädgårdsredskap. Vagnen fälls lätt ihop och tar inte mycket plats när den är hopfälld.
Varumärke
Home itBeskrivning
Vagn med flera smarta funktioner, du kan sätta fast en 150 liter trädgårdssopsäck till vagnen som också har plats för förvaring av trädgårdsredskap. Vagnen fälls lätt ihop och tar inte mycket plats när den är hopfälld.
Övrigt
- Mått hopfälld: 108 x 50 x 16 cm
- Inklusive 1 st uppsamlare
- Mått hopfälld: 108 x 50 x 16 cm
- Inklusive 1 st uppsamlare
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 91976 |
| Volym | 150 l |
| Höjd | 60 cm |
| Längd | 108 cm |
| Produkttyp | Sopsäcksvagn |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 5708614919767 |



