


Papperskorg Habo50Rostfritt Stål
Rek. pris 1 491 kr
!
882 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Rostfritt Stål
Beskrivning
Papperskorg Habo 50 är en stilren papperskorg av rostfri plåt som levereras med väggfäste för montage på vägg eller på skåpslucka.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 29231 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Yta | Blank |
| Djup | 180 mm |
| Djup | 180 cm |
| Höjd | 325 mm |
| Bredd | 275 mm |
| Bredd | 275 cm |
| Montering | Skruvas |
| Material | Stål |
| Serie | 50 |
| Produkttyp | Papperskorg |
| EAN-nr | 7317900029233 |



