Papperskorg KEBA Fyrkantig 20 LiterBlå
Lägsta totalpris 126:-
63 kr/st30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå

Papperskorg KEBA Fyrkantig 20 Liter
Blå
2 st / 126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
KEBA Sweden ABBeskrivning
Papperskorg KEBA Fyrkantig 20 Liter är en fyrkantig papperskorg som rymmer 20 liter.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
| Art.Nr. | 7702051 |
| Färg | Blå |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Bredd | 33 mm |
| Material | PP |
| Produkttyp | Papperskorg |
| Vikt | 629 g |
| EAN-nr | 7393031389286 |

