Avfallsbehållare Intra AladinTvå Behållare
1 011 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avfallsbehållare Intra Aladin är en praktisk avfallsbehållare på skena för placering i skåp. Den passar perfekt för mindre kök eller bostäder.
Varumärke
IntraBeskrivning
Avfallsbehållare Intra Aladin är en praktisk avfallsbehållare på skena för placering i skåp. Den passar perfekt för mindre kök eller bostäder.
Två behållare på 8 liter. Mått (HxBxD): 36,5x28,5x33 cm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ALADIN2 |
| Färg | Grå |
| Volym | 16 l |
| Djup | 480 mm |
| Utförande | Två behållare |
| Höjd | 400 mm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Avfallsbehållare |
| Bredd | 300 mm |
| RSK-nr | 8018184 |
| EAN-nr | 8001582111315 |
