Avfallsbehållare Intra Easy 26 L Rostfritt Stål Soptunna med Lock
3 596 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avfallsbehållare Intra Easy 26 L Rostfri är en mellanstor avfallsbehållare i rostfritt stål med kapacitet för 26 l. Den är avsedd för väggmontering och har en slipad finish. Mått: 356x432x165 mm.
Varumärke
IntraBeskrivning
Avfallsbehållare Intra Easy 26 L Rostfri är en mellanstor avfallsbehållare i rostfritt stål med kapacitet för 26 l. Den är avsedd för väggmontering och har en slipad finish. Mått: 356x432x165 mm.
Fördelar: Avfallsbehållare Intra Easy 26 L Rostfritt Stål Soptunna med Lock
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Praktisk volym på 26 liter
- Lätt att montera på väggen
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Praktisk volym på 26 liter
- Lätt att montera på väggen
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ASI0828 |
| Färg | Rostfri |
| Volym | 26 l |
| Djup | 165 mm |
| Höjd | 432 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Easy |
| Produkttyp | Avfallsbehållare |
| Bredd | 356 mm |
| RSK-nr | 8761241 |
| EAN-nr | 4005683043036 |
