Avfallsbehållare Intra EKKO
fr.1 650 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avfallsbehållare Intra EKKO är en praktisk avfallsbehållare på skena för montering i skåp. Den passar perfekt för mindre kök eller bostäder.
Varumärke
IntraBeskrivning
Avfallsbehållare Intra EKKO är en praktisk avfallsbehållare på skena för montering i skåp. Den passar perfekt för mindre kök eller bostäder.
Avfallsbehållaren finns med en eller två behållare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Flerfärgad |
| Volym | 32 l |
| Djup | 520 mm |
| Höjd | 365 mm |
| Längd | 910 mm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Avfallsbehållare |
| Bredd | 355 mm |
| Utförande | 2x16 l, 2x8 l och 1x16 l |
