Avfallsbehållare Intra Icon med Lock 27 L Rostfri
10 110 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avfallsbehållare Intra Icon med Lock 27 L Rostfri är en avfallsbehållare i rostfritt slipat stål med lock. Innerbehållaren är tillverkad av plast och har kapacitet för 27 l. Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar (använd produktens bakplatta som borrmall).
Varumärke
IntraBeskrivning
Avfallsbehållare Intra Icon med Lock 27 L Rostfri är en avfallsbehållare i rostfritt slipat stål med lock. Innerbehållaren är tillverkad av plast och har kapacitet för 27 l. Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar (använd produktens bakplatta som borrmall).
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ICA3H |
| Färg | Rostfri |
| Volym | 27 l |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Icon |
| Produkttyp | Avfallsbehållare |
| Bredd | 300 mm |
| RSK-nr | 8761207 |
| EAN-nr | 7055570014950 |
