
Avfallskorgar Cube S MatHildaB: 318 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 319 kr
1 049 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Cube S MatHilda monteras enkelt i botten på lådan.
Cube 400 S innehåller 1st 12l hink och 1st MatHilda. Den unika hållaren MatHilda är anpassad för ditt matavfall, den luftiga utformningen minimerar fukt och dålig lukt. Passar i 400mm lådor.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210004433 |
| Färg | Silver |
| Djup | 416 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Längd | 0 mm |
| Bredd | 318 mm |
| EAN-nr | 7350005363079 |

