
Hink Beslag Design Compact
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.269 kr
fr.215 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Compact
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Hink 10 l mörkgrå passar med källsortering Compact
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mörkgrå |
| Volym | 10, 19 l |
| Djup | 160, 325 mm |
| Utförande | Mörkgrå/Dark Grey |
| Längd | 282 mm |
| Material | Pp |
| Serie | Compact |
| Typ | Hink |
| Höjd | 227, 250 mm |

