
Hink Beslag DesignFuture
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr. 169 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Volym
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Hink 2,8 l
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Färg | Mörkgrå |
| Volym | 2,8, 18,5 l |
| Djup | 105, 392 mm |
| Utförande | Mörkgrå/Dark Grey |
| Material | Pp |
| Serie | Future |
| Produkttyp | Hink |
| Höjd | 190, 195 mm |
| Längd | 200, 295 mm |

