
Hink Beslag Design Future2.8 L
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
169 kr
135 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Volym:
2,8 l

Future
2.8 L
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Hink 2,8 l
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210005055 |
| Färg | Mörkgrå |
| Volym | 2,8 l |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Längd | 200 mm |
| Utförande | Mörkgrå/Dark Grey |
| Material | Pp |
| Serie | Future |
| Produkttyp | Hink |

