Källsorteringskärhållare Intra TANK40
2 125 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Källsortering Intra TANK40 har två stora avfallsbehållare, med en volym på 16 liter vardera, och en praktisk hylla.
Varumärke
IntraBeskrivning
Källsortering Intra TANK40 har två stora avfallsbehållare, med en volym på 16 liter vardera, och en praktisk hylla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | TANK40 |
| Färg | Grå |
| Djup | 339 mm |
| Höjd | 428 mm |
| Material | Rostfritt Stål/Flermaterial |
| Bredd | 985 mm |
| RSK-nr | 8080767 |
| EAN-nr | 8053264670047 |
