Källsorteringskärl Blanco Flexon II 30/2
1 795 kr
30 dagars prisgaranti

Flexon II 30/2
1 795 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Källsorteringskärl Blanco Flexon II 30/2 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 30 cm skåp.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Källsorteringskärl Blanco Flexon II 30/2 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 30 cm skåp.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 521467 |
| Färg | Svart |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Material | Plast |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Serie | Flexon II |
| Typ | Källsortering |
| Bredd | 268 mm |
| EAN-nr | 4020684651080 |
