Källsorteringskärl Blanco Flexon II 50/2
2 395 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Källsorteringskärl Blanco Flexon II 50/2 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 50 cm skåp.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Källsorteringskärl Blanco Flexon II 50/2 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 50 cm skåp.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 521469 |
| Färg | Svart |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Material | Plast |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Serie | Flexon II |
| Produkttyp | Källsortering |
| Bredd | 468 mm |
| EAN-nr | 4020684651103 |
