
Källsorteringskärl BlancoFlexon II 50/3
1 677 kr2 395 kr
Spara 30 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Flexon II 50/3
1 677 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Källsorteringskärl Blanco Flexon II 50/3 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 50 cm skåp.
Varumärke
Beskrivning
Källsorteringskärl Blanco Flexon II 50/3 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 50 cm skåp.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 521470 |
| Färg | Svart |
| Djup | 400 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Flexon II |
| Produkttyp | Källsortering |
| Djup | 400 cm |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 468 mm |
| Bredd | 468 cm |
| EAN-nr | 4020684651127 |