
Kompressionslock Beslag Design Future
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
109 kr
89 krSpara 18 %Kampanj55 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Soptunna & avfallskärlHink Beslag Design Future 18.5 L
231 kr
Future
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kompressionslock till 18,5 l hink för att hålla tex mjukplast mer kompakt i hinken.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210005076 |
| Färg | Mörkgrå |
| Höjd | 160 mm |
| Typ | Kompressionslock |
| Serie | Future |
| Utförande | Mörkgrå/Dark Grey |
| Material | Pp |
| Djup | 248 mm |
| Längd | 248 mm |

