
Lock Beslag Design Compact
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
179 kr
143 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Compact
143 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Lock till 10 l hink i serien Compact
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210005024 |
| Färg | Mörkgrå |
| Djup | 248 mm |
| Utförande | Mörkgrå/Dark Grey |
| Höjd | 160 mm |
| Längd | 248 mm |
| Material | Pp |
| Serie | Compact |
| Typ | Lock |

