Sopkärl Stala EkoLine EKO-2SK
974 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Sopkärl från Stala. 16 och 21 liters sopkärl. Kärl för problemavfall.
Skopets minimibredd är 45 cm utan dörrmekanism.
Det är enkelt och lätt att montera källsorteringsvagnarna. Du skruvar endast vagnens bottenskenor fast i bottnen på nedre skåpet, lyfter vagnen på plats och produkten är färdig för användning.
Som tillbehör finns en dörrmekanism som gör att avfallsbehållaren glider ut när skåpet öppnas. Om du vill installera dörrmekanismen behöver skåpet vara minst 50 cm brett, medräknat avfallsvagnen Eko-2SK.
Det är enkelt och lätt att montera källsorteringsvagnarna. Du skruvar endast vagnens bottenskenor fast i bottnen på nedre skåpet, lyfter vagnen på plats och produkten är färdig för användning.
Som tillbehör finns en dörrmekanism som gör att avfallsbehållaren glider ut när skåpet öppnas. Om du vill installera dörrmekanismen behöver skåpet vara minst 50 cm brett, medräknat avfallsvagnen Eko-2SK.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | EKO-2SK |
| Färg | Grå/Vit/Grön |
| Djup | 442 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Material | Plast |
| Minsta skåpsbredd | 45 mm |
| Produkttyp | Sopkärl |
| Vikt | 4,6 kg |
| Bredd | 375 mm |
| EAN-nr | 6417791162208 |


