Torkställning Brabantia Dörr 4,5 mFärg: Ivory
Rek. pris 529 kr
432 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ivory

Dörr 4,5 m
Färg: Ivory
432 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ont om dörrar eller element att torka kläderna på? Eller letar du bara efter en rolig färgglad lösning för torkning av dina kläder?
Torkställning Brabantia Dörr 4,5 m är en smart lösning i Vitt, Metallic Grey eller Passion Red. Den har 4,5 meter torkningsyta och kan enkelt installeras på dörrar med upp till 11 centimeters tjocklek.
Torkställning Brabantia Dörr 4,5 m är en smart lösning i Vitt, Metallic Grey eller Passion Red. Den har 4,5 meter torkningsyta och kan enkelt installeras på dörrar med upp till 11 centimeters tjocklek.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Ont om dörrar eller element att torka kläderna på? Eller letar du bara efter en rolig färgglad lösning för torkning av dina kläder?
Torkställning Brabantia Dörr 4,5 m är en smart lösning i Vitt, Metallic Grey eller Passion Red. Den har 4,5 meter torkningsyta och kan enkelt installeras på dörrar med upp till 11 centimeters tjocklek.
Torkställning Brabantia Dörr 4,5 m är en smart lösning i Vitt, Metallic Grey eller Passion Red. Den har 4,5 meter torkningsyta och kan enkelt installeras på dörrar med upp till 11 centimeters tjocklek.
Recensioner
Marie TVerifierad köpare
för 2 år sedanEn utmärkt bra och stadig torkhängare för det lilla hushållet. Lätt att montera på en dörr och tar liten plats att förvara när den inte används.
EvaVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket praktiskt att hänga på dörr. Och så är det riktigt stadig.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 102769 |
| Färg | Ivory |
| Djup | 685 mm |
| Höjd | 440 mm |
| Vikt | 1,195 kg |
| Bredd | 35 mm |
| Utförande | För dörr |
| Material | Stål, Aluminium, Plast |
| Yta | Blank |
| Typ | Torkställning |
| EAN-nr | 8710755102769 |





