Torkställning Juwel Paraply Nova Plus Evolution Lift
3 499 kr
3 109 krSpara 11 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Paraply Nova Plus Evolution Lift
3 109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Suppenkel öppning. paraplytorkställning nova plus evolution lift öppnas automatiskt med ett enkelt drag i aktiveringshandtaget, vilket sparar tid och ansträngning.
Varumärke
JUWELBeskrivning
Suppenkel öppning. paraplytorkställning nova plus evolution lift öppnas automatiskt med ett enkelt drag i aktiveringshandtaget, vilket sparar tid och ansträngning.
Den är utrustad med ett easylift-handtag och integrerad, automatisk skyddskåpa som håller linorna och armarna rena. den har också smutsavvisande och starka klädstreck med twaron©-kärna som klarar upp till 6 maskintvättar.
information
- automatiskt skyddskåpa
- höjdjusterbar mellan 160 och 180 cm
- inkluderar spiralformat jordrör, ingen betong behövs
- 3 års garanti
- stil: silver
- material: aluminium
specifikationer
- omkrets cm: 278 cm
- nettovikt i kg: 7.24 kg
- färg: silver
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 180 cm
- produktbredd cm: 207 cm
- produktdjup cm: 207 cm
information
- automatiskt skyddskåpa
- höjdjusterbar mellan 160 och 180 cm
- inkluderar spiralformat jordrör, ingen betong behövs
- 3 års garanti
- stil: silver
- material: aluminium
specifikationer
- omkrets cm: 278 cm
- nettovikt i kg: 7.24 kg
- färg: silver
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 180 cm
- produktbredd cm: 207 cm
- produktdjup cm: 207 cm
Egenskaper
| Varumärke | JUWEL |
| Art.Nr. | 213-106 |
| Färg | Silver |
| Djup | 207 cm |
| Höjd | 180 cm |
| Material | Aluminium |
| Vikt | 7,24 kg |
| Bredd | 207 cm |
| Längd | 207 cm |
| EAN-nr | 9001567308975 |








