


Torkställning JuwelParaply Prima 600
1 069 kr1 199 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Paraply Prima 600
1 069 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Paraplytorkställning prima 600 från juwel erbjuder hela 52 meter klädstreck, perfekt för att torka sängkläder, lakan, handdukar och dukar. ställningen är uv-beständig i mörkgrön färg, vilket gör den idealisk för utomhusbruk utan att blekna.
information
- 52,1 m klädstreck
- 2-nivålåsmekanism med användarhöjd på ca 170 cm
- aluminiumstång med 1,6”/ 40 mm diameter
- rektangulära aluminiumarmar
- inkluderar beslag för galgar
- linstoppare för strama linor
- spännvidd: ca 2,08 m
- diameter: ca 2,95 m
- gjutrör- 2 års garanti
- dimensioner uppsatt: h: 170 cm x b: 210 cm x d: 210 cm
specifikationer
- omkrets cm: 253 cm
- nettovikt i kg: 2.42 kg
- färg: silver
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 170 cm
- produktbredd cm: 210 cm
- produktdjup cm: 210 cm
- 52,1 m klädstreck
- 2-nivålåsmekanism med användarhöjd på ca 170 cm
- aluminiumstång med 1,6”/ 40 mm diameter
- rektangulära aluminiumarmar
- inkluderar beslag för galgar
- linstoppare för strama linor
- spännvidd: ca 2,08 m
- diameter: ca 2,95 m
- gjutrör- 2 års garanti
- dimensioner uppsatt: h: 170 cm x b: 210 cm x d: 210 cm
specifikationer
- omkrets cm: 253 cm
- nettovikt i kg: 2.42 kg
- färg: silver
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 170 cm
- produktbredd cm: 210 cm
- produktdjup cm: 210 cm
Egenskaper
| Varumärke | JUWEL |
|---|---|
| Art.Nr. | 213-100 |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Djup | 210 cm |
| Höjd | 170 cm |
| Längd | 210 cm |
| Vikt | 2,42 kg |
| Bredd | 210 cm |
| EAN-nr | 9001567301051 |
