Torkställning Lundbergs Wide 600 mmVit
Rek. pris 489 kr
479 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Wide 600 mm
Vit
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Torkställning Lundbergs Wide 600 mm är en fällbar torkställning med enkelfäste för seriemontering på skenpar eller väggfästen med centrumavstånd 600 mm (ingår ej).
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Torkställning Lundbergs Wide 600 mm är en fällbar torkställning med enkelfäste för seriemontering på skenpar eller väggfästen med centrumavstånd 600 mm (ingår ej).
Recensioner
Paul LVerifierad köpare
för 5 år sedanEn bra och stabil torkställning, samt bra pris. Fler produkter från Lundbergs kommer att inhandlas.
+ Rejäl
- Få färger
Tobias EVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg och stabil. Då bredden är 600 mm passar den bra över badkaret. Om den är monterad i badrum så kan eventuellt ett litet skydd behövas så att torkställningen ej slår i kakelväggen.
Peter AVerifierad köpare
för 6 år sedanMycket bra produkt. Stabil med kraftiga stålstänger i jämförelse med andra produkter med tunna stänger.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72170 |
| Utförande | Väggmonterad |
| Serie | Wide |
| Färg | Vit |
| Djup | 594 mm |
| Höjd | 72 mm |
| Bredd | 611 mm |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7392118721704 |

