Integrerat Frysskåp Cylinda FI6377NEHE
9 499 kr
30 dagars prisgaranti

FI6377NEHE
9 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Utforska fördelarna med Cylinda integrerade frysskåp och låt den rymliga designen möta dina behov. Cylinda frysskåp är utrustat med avancerad automatisk avfrostning, vilket gör underhållet enkelt och bekvämt för dig. Med praktiska lådor och fack erbjuder det gott om plats för att organisera och förvara dina frysta varor på ett effektivt sätt. För extra bekvämlighet har frysskåpet en manuell ismaskin, så att du alltid har tillgång till is när du behöver det.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Utforska fördelarna med Cylinda integrerade frysskåp och låt den rymliga designen möta dina behov. Cylinda frysskåp är utrustat med avancerad automatisk avfrostning, vilket gör underhållet enkelt och bekvämt för dig. Med praktiska lådor och fack erbjuder det gott om plats för att organisera och förvara dina frysta varor på ett effektivt sätt. För extra bekvämlighet har frysskåpet en manuell ismaskin, så att du alltid har tillgång till is när du behöver det.
Specifikationer
- Självavfrostande
- Manuell ismaskin
- Big box
- Snabbinfrysning med automatisk återgång
- Temperaturdisplay
Cylinda möjliggör sliding door-system inte bara en smidig och elegant montering av frysskåpet, utan det ger också möjlighet att integrera det sömlöst med din köksinredning. Observera att frysskåpet levereras utan snickerilucka, vilket ger dig friheten att välja en lucka som matchar din personliga stil och köksdesign.
- Självavfrostande
- Manuell ismaskin
- Big box
- Snabbinfrysning med automatisk återgång
- Temperaturdisplay
Cylinda möjliggör sliding door-system inte bara en smidig och elegant montering av frysskåpet, utan det ger också möjlighet att integrera det sömlöst med din köksinredning. Observera att frysskåpet levereras utan snickerilucka, vilket ger dig friheten att välja en lucka som matchar din personliga stil och köksdesign.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 73757 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Volym | 197 l |
| Utförande | Integrerad |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 545 cm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1770 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9102126 |
| Arbetstemperatur | 10 °c |
| Energiförbrukning | 231 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Typ | Frys |
| Vikt | 59 kg |
| Bredd | 540 cm |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Display | Ja |
| Ismaskin | Ja |
| Bullernivå | 40 dBa dB(A) |
| WiFi | Nej |
| Hjul | 0 |
| EAN-nr | 7392186324289 |


