Ölkyl Cavin NC-82B Northern Collection 82
4 495 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cavin - Northern Collection 82 är till dig med mycket att kyla ner. I ölkylen får du plats med 110 st 33 cl ölburkar, eller alternativt 54 st glasflaskor. Northern Collection 82 har en diskret touchskräm, helsvart kropp och vit LED-belysning som lyser upp innandömet vilket gör den perfekt för uterummet, garaget eller hemmabion i källaren.
Varumärke
CavinBeskrivning
Cavin - Northern Collection 82 är till dig med mycket att kyla ner. I ölkylen får du plats med 110 st 33 cl ölburkar, eller alternativt 54 st glasflaskor. Northern Collection 82 har en diskret touchskräm, helsvart kropp och vit LED-belysning som lyser upp innandömet vilket gör den perfekt för uterummet, garaget eller hemmabion i källaren.
Med automatisk avfrostning behöver du aldrig vara orolig att det ska uppstå någon isbildning i kylen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cavin |
| Art.Nr. | 8929 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Fristående |
| Kylsystem | Kompressor |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 450 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 840 mm |
| Belysning | Vit |
| Max Temperatur | 18 °c |
| Min Temperatur | 3 °c |
| Energiförbrukning | 145 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Nej |
| Serie | Northern Collection |
| Hyllor | 6 |
| Produkttyp | Ölkyl |
| Bredd | 430 mm |
| Display | Ja |
| Bullernivå | 39 dBa |
| Antal Flaskor | 110 |
| Antal Zoner | 1 |
| EAN-nr | 7330066089293 |




