Ölkyl Cavin Northern Collection 115
5 395 kr
4 295 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Northern Collection 115
4 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En klassisk svart ölkyl med kapacitet på 115 liter. Enheten har 3 hyllor och LED-belysning. Med en fristående kyl finns din öl alltid nära till hands - allt du behöver göra är att ställa in temperaturen och din öl är redo för servering!
Varumärke
CavinBeskrivning
En klassisk svart ölkyl med kapacitet på 115 liter. Enheten har 3 hyllor och LED-belysning. Med en fristående kyl finns din öl alltid nära till hands - allt du behöver göra är att ställa in temperaturen och din öl är redo för servering!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cavin |
| Art.Nr. | 13018 |
| Färg | Svart |
| Volym | 0,115 l |
| Utförande | Fristående |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 539 mm |
| Dörr | Glasdörr |
| Energieffektivitet | E |
| Max höjd | 864 mm |
| Max Temperatur | 18 °c |
| Min Höjd | 847 mm |
| Min Temperatur | 3 °c |
| Effekt/prestanda | 85 W |
| Energiförbrukning | 66 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Hyllor | Stål |
| Produkttyp | Ölkyl |
| Vikt | 32 kg |
| Bredd | 540 mm |
| Bullernivå | 41 dBa |
| EAN-nr | 7330066130186 |


