Ölkyl mQuvée BeerServer 40 cm BS40-700Svart
11 995 kr
10 195 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

BeerServer 40 cm BS40-700
Svart
10 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

BeerServer 40 är en inbyggbar ölkyl som kan gå till ända ner till -4 grader och ger ölen den där snabba kylningen samt en härligt frostig yta! Du kommer att ha den coolaste ölkylen på marknaden, som dessutom gör sig väldigt snygg inbyggd!
Varumärke
mQuvéeBeskrivning
BeerServer 40 är en inbyggbar ölkyl som kan gå till ända ner till -4 grader och ger ölen den där snabba kylningen samt en härligt frostig yta! Du kommer att ha den coolaste ölkylen på marknaden, som dessutom gör sig väldigt snygg inbyggd!
Med sin svarta design och med en dörr utan skarvar ger denna ölkyl ditt hem en stilren finish och är det perfekta systerskåpet till mQuvées inbyggbara WineCave-enheter.
Plats till ca 84 st 33,5 cl burkar eller 69 st 33 cl flaskor.
Hyllor: Metall med stålfront, Utdragbar, 2 st.
Plats till ca 84 st 33,5 cl burkar eller 69 st 33 cl flaskor.
Hyllor: Metall med stålfront, Utdragbar, 2 st.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | mQuvée |
| Art.Nr. | 12202 |
| Färg | Svart |
| Volym | 80 l |
| Utförande | Inbyggbar |
| Energiförbrukning | 205 kWh/år |
| Djup | 57 cm |
| Display | Ja |
| Bullernivå | 40 dBa |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Antal Flaskor | 69 |
| Antal Zoner | 1 |
| Vikt | 32 kg |
| Bredd | 39,5 cm |
| CC-mått | 320 mm |
| Spänning | 230 V |
| Dörr | 700 mm |
| Energieffektivitet | C |
| Belysning | Vit |
| Max höjd | 890 mm |
| Min Höjd | 820 mm |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Hyllor | 2 |
| Produkttyp | Ölkyl |
| Temperatur | -4-6 °C |
| EAN-nr | 7330066122020 |








