Vinkyl mQuvée 15S WCS15Rostfri
6 495 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En utomordentlig lösning för dig som vill spara på plats i köket. Denna mindre vinkyl byggs in under köksbänken och blir en snygg detalj i varje kök. Dörren är seamless (utan skarvar) och ligger i linje med köksluckorna, vilket ger ett snyggt integrerat resultat.
Varumärke
mQuvéeBeskrivning
En utomordentlig lösning för dig som vill spara på plats i köket. Denna mindre vinkyl byggs in under köksbänken och blir en snygg detalj i varje kök. Dörren är seamless (utan skarvar) och ligger i linje med köksluckorna, vilket ger ett snyggt integrerat resultat.
Vinkylen har en justerbar temperaturzon och plats för 7 flaskor på fasta hyllor i trä. Den UV-skyddade glasdörren skyddar dina flaskor från skadligt ljus.
Anpassa vinkylen efter ditt kök
WineCave-serien tillhör europeiska mQuvée som är specialiserade på skräddarsydda lösningar. Denna vinkyl kan därmed justeras för att passa in i just ditt kök.
Vinkylens fördelar
- Justerbar/avtagbar sockel - Gör att sockeln du använder i resten av ditt kök även kan användas framför vinkylen
- Omhängbar dörr - Välj om du vill att dörren ska öppnas från höger eller vänster
- Smal design för begränsat utrymme
- Kan specialanpassas efter dina önskemål
- Vibrationsfria trähyllor som ser till att vinet ligger still och mognar i rätt takt
- UV-skyddad glasdörr mot skadligt ljus
- Inverterad kompressor
Anpassa vinkylen efter ditt kök
WineCave-serien tillhör europeiska mQuvée som är specialiserade på skräddarsydda lösningar. Denna vinkyl kan därmed justeras för att passa in i just ditt kök.
Vinkylens fördelar
- Justerbar/avtagbar sockel - Gör att sockeln du använder i resten av ditt kök även kan användas framför vinkylen
- Omhängbar dörr - Välj om du vill att dörren ska öppnas från höger eller vänster
- Smal design för begränsat utrymme
- Kan specialanpassas efter dina önskemål
- Vibrationsfria trähyllor som ser till att vinet ligger still och mognar i rätt takt
- UV-skyddad glasdörr mot skadligt ljus
- Inverterad kompressor
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | mQuvée |
| Art.Nr. | 9599 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Utförande | Inbyggbar |
| Djup | 52,5 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Bullernivå | 40 dBa |
| Antal Flaskor | 7 |
| Antal Zoner | 1 |
| Bredd | 14,8 cm |
| Kylsystem | Kompressor |
| Energieffektivitet | G |
| Max Temperatur | 20 °c |
| Min Temperatur | 5 °c |
| Energiförbrukning | 142 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Produkttyp | Vinkyl |
| EAN-nr | 7330066030592 |







