



Spis LofraDolce Vita 60 cm 1 Ugn InduktionSvart/Brons
Rek. pris 35 995 kr
!
30 495 kr32 995 kr
Sänkt pris!
Spara 2 500 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart/Brons
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dolce Vita från Italienska Lofra är en mindre spis med modern induktionshäll. Med fyra induktionszoner, en ugn och vackra detaljer får du en stilren spis som lyfter hela ditt kök.
Den nya Dolce Vita är en hyllning till 50 års spistillverkning. ett mästerverk från norra Italien. Tradition, blandat med den bästa teknologin, ger dig en spis i världsklass.
Ugn
- Antal lägen för plåtar (huvudugn): 1
- Antal plåtar (huvudugn): 1
- Antal teleskopskenor (huvudugn): 2
- Booster (induktion): Ja
- Rotisseri (huvudugn): Ja
OBS! Spisen levereras utan sockel.
Ugn
- Antal lägen för plåtar (huvudugn): 1
- Antal plåtar (huvudugn): 1
- Antal teleskopskenor (huvudugn): 2
- Booster (induktion): Ja
- Rotisseri (huvudugn): Ja
OBS! Spisen levereras utan sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Lofra |
|---|---|
| Art.Nr. | 4227 |
| Färg | Svart/Brons |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 600 mm |
| Härdat Glas | Ja |
| Vikt | 55 kg |
| Energieffektivitet | A |
| Typ | Induktionsspis |
| EAN-nr | 8022389014111 |



