Spis Cylinda S 6354 E
5 489 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spis Cylinda S 6354 E är en traditionell spis med plattor. Den stora praktiska ugnen har flera användbara funktioner som till exempel intensivgrill och över- och undervärme.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Spis Cylinda S 6354 E är en traditionell spis med plattor. Den stora praktiska ugnen har flera användbara funktioner som till exempel intensivgrill och över- och undervärme.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 9001733 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 495 mm |
| Spänning | 400 V |
| Djup | 600 mm |
| Utförande | Traditionell |
| Energiförbrukning för konventionell ugn | 0,8 kWh |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 900 mm |
| Ugnsrengöring | Steam Clean |
| Serie | 6000 |
| Produkttyp | Spis med plattor |
| Volym | 70 l |
| Varmluft | Nej |
| Display | Nej |
| Grill | Ja |
| Stektermometer | Nej |
| Pyrolytisk Rengöring | Nej |
| Antal Zoner | 4 |
| Timerfunktion | Nej |
| EAN-nr | 5906006566418 |

