Teppanyakihäll Smeg PGF30T-1
16 995 kr
30 dagars prisgaranti

PGF30T-1
16 995 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-23
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Teppanyakihäll Smeg PGF30T-1 är en smart dominohäll som låter dig laga hälsosamma och lätta maträtter på japanskt sätt. Med 2 individuella värmezoner ( 2 x 1400 W - Turbo 1800 W ) och 9 effektnivåer är det inget som stoppar dig från att laga de godaste maträtterna i din japanska kokbok. Stekbordet har extra låg profil i rostfritt stål och är dessutom utrustad med barnlås, restvärmeindikator och överhettningsskydd.
Smeg är ett italienskt vitvaruföretag som drivits av familjen Bertazzoni sedan 1948. Deras produkter utmärks av teknisk innovation och av en stilren estetik med rena, harmoniska linjer och hög funktionalitet.
Smeg är ett italienskt vitvaruföretag som drivits av familjen Bertazzoni sedan 1948. Deras produkter utmärks av teknisk innovation och av en stilren estetik med rena, harmoniska linjer och hög funktionalitet.
Varumärke
SmegBeskrivning
Teppanyakihäll Smeg PGF30T-1 är en smart dominohäll som låter dig laga hälsosamma och lätta maträtter på japanskt sätt. Med 2 individuella värmezoner ( 2 x 1400 W - Turbo 1800 W ) och 9 effektnivåer är det inget som stoppar dig från att laga de godaste maträtterna i din japanska kokbok. Stekbordet har extra låg profil i rostfritt stål och är dessutom utrustad med barnlås, restvärmeindikator och överhettningsskydd.
Smeg är ett italienskt vitvaruföretag som drivits av familjen Bertazzoni sedan 1948. Deras produkter utmärks av teknisk innovation och av en stilren estetik med rena, harmoniska linjer och hög funktionalitet.
Smeg är ett italienskt vitvaruföretag som drivits av familjen Bertazzoni sedan 1948. Deras produkter utmärks av teknisk innovation och av en stilren estetik med rena, harmoniska linjer och hög funktionalitet.
Övrigt
- 9 effektnivåer
- Gjutjärnsgaller
- Vred i Classic design
- Quickstep
- Anslutningseffekt: 3000 W
- 9 effektnivåer
- Gjutjärnsgaller
- Vred i Classic design
- Quickstep
- Anslutningseffekt: 3000 W
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 42201 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Färg Ram | Rostfri kant |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 512 mm |
| Djup Nischmått | 494 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Höjd Nischmått | 70 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | PGF30T-1 |
| Placering Reglage | Front |
| Produkttyp | Teppanyaki |
| Bredd | 310 mm |
| Bredd Nischmått | 292 mm |
| Display | Nej |
| Antal Zoner | 1 |
| Timerfunktion | Nej |
| EAN-nr | 8017709161910 |


