Värmelåda AEG NKD914B för Ugn
13 791 kr
12 695 krSänkt pris!Spara 1 096 kr
30 dagars prisgaranti

NKD914B för Ugn
12 695 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-16
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

AEG 8000 NKD914B är en flexibel värmelåda som håller maten varm och redo att serveras med temperaturer mellan 30 och 85 grader. Den kan även användas för degjäsning och lågtemperaturtillagning, vilket gör den till ett mångsidigt tillskott i köket. Med en smidig touchdisplay är den enkel att styra och justera efter behov.
Varumärke
AEGBeskrivning
AEG 8000 NKD914B är en flexibel värmelåda som håller maten varm och redo att serveras med temperaturer mellan 30 och 85 grader. Den kan även användas för degjäsning och lågtemperaturtillagning, vilket gör den till ett mångsidigt tillskott i köket. Med en smidig touchdisplay är den enkel att styra och justera efter behov.
Egenskaper
| Varumärke | AEG |
| Art.Nr. | 81127 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81127 |
| Typ | Värmelåda för ugn |
| Djup | 530 mm |
| Höjd | 131 mm |
| Vikt | 13,5 kg |
| Bredd | 596 mm |
| EAN-nr | 7333394047010 |





