Stekhällsset Muurikka Pro Ø78 cm
4 941 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
RegulatorsetGasregulator Muurikka För Gasolbrännare med 100 cm Slang
252 krTillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stekhällsset Muurikka Pro är ett högkvalitativt set innehåller allt du behöver för att kunna laga god mat utomhus. I seten ingår en panna, en gasbrännare med långa ben samt Silava Stekfett för fettbehandling av pannan.
Varumärke
MuurikkaBeskrivning
Stekhällsset Muurikka Pro är ett högkvalitativt set innehåller allt du behöver för att kunna laga god mat utomhus. I seten ingår en panna, en gasbrännare med långa ben samt Silava Stekfett för fettbehandling av pannan.
Innehåller en Gasbrännare D500 PRO med långa ben, en stekhäll 78 cm, överdrag för 78 setet och en tub Silava Stekfett.
Egenskaper
| Varumärke | Muurikka |
| Art.Nr. | 5412017H |
| Färg | Rostfri/Svart |
| Vikt | 22,1 kg |
| Produkttyp | Stekhälls Set |
| Diameter | 780 mm |
| Effekt/prestanda | 14,1 kW |
| Grillyta | 78 cm |
| Montering | Ja |
| Antal Brännare | 2 |
| EAN-nr | 6412456908115 |


