Överdrag Hillerstorp Åminne
1 095 kr
929 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Åminne
929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Överdag till Åminne utekök/arbetsbänk från Hillerstorp.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 878899 |
| Färg | Beige |
| Djup | 630 mm |
| Höjd | 1370 mm |
| Typ | Överdrag |
| Bredd | 1220 mm |
| Serie | Åminne |
| Material | Polyester |
| Kollektion | Days |
| EAN-nr | 7319078788998 |


