









Odlingskrage JaboOdlaObehandlad
276 kr 789 kr
Spara 65 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg

Odla
Obehandlad 276 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dekorativ och praktisk pallkrage från Jabo för att plantera kryddor eller andra favoritväxter i. Pallkragen är enkel att montera och kräver inga verktyg. Den är pulverlackerad och står väldigt bra mot korrosion. Mått: 120x80x20 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 44602 |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Odlingskrage |
| Höjd | 7200 mm |
| Djup | 72 mm |
| Bredd | 720 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Odla |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392118446027 |
