Flug & Getingfälla Silverline Outdoor FW1
71 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Outdoor FW1
71 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

För effektiv fångst av flugor utomhus eller getingar inom-/utomhus. Uppsamlingsburken har specialöppningar som hindrar insekterna från att flyga ut. Använd fluglockmedel för att fånga flugor och söt dryck som lockmedel för att fånga getingar (lämpliga lockmedel beskrivs på förpackningen).
Varumärke
SilverlineBeskrivning
För effektiv fångst av flugor utomhus eller getingar inom-/utomhus. Uppsamlingsburken har specialöppningar som hindrar insekterna från att flyga ut. Använd fluglockmedel för att fånga flugor och söt dryck som lockmedel för att fånga getingar (lämpliga lockmedel beskrivs på förpackningen).
Egenskaper
| Varumärke | Silverline |
| Art.Nr. | 22440 |
| Höjd | 135 cm |
| Typ | Flugfälla |
| Vikt | 0,14 kg |
| Längd | 100 cm |
| Bredd | 100 cm |
| EAN-nr | 7350007336934 |
