
Flugfälla SilverlineS Klisterark 12-Pack
80 kr85 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Flugfälla Klisterark S är en effektiv och enkel produkt för att hantera flugproblem.
Flexibel produkt som kan monteras i tak, på väggar eller runt rör. Klisterarken har ett mönster som gör dem extra attraktiva för flugor och andra insekter. 110x300 mm. 12-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Silverline |
|---|---|
| Art.Nr. | 22434 |
| Utförande | Praktisk |
| Produkttyp | Skadedjursbekämpning |
| Vikt | 0,18 kg |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 332 mm |
| Längd | 13 mm |
| Bredd | 115 mm |
| EAN-nr | 7350007338884 |
