


Getingskrämma SilverlineWasp Nest 2-pack
145 kr 159 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Wasp Nest 2-pack
145 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Avsedd för att skrämma bort getingar. När getingar uppfattar det simulerade boet undviker de att bygga bo för nära för att undvika konkurrens. Fylls med papper eller bubbelplast och hängs enkelt upp med hjälp av kardborrehängaren. 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Silverline |
|---|---|
| Art.Nr. | 22442 |
| Höjd | 245 cm |
| Färg | Grå |
| Produkttyp | Getingskrämma |
| Vikt | 0,2 kg |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 150 cm |
| EAN-nr | 7350007337573 |
