
Myrmedel SilverlineMyrSTOPP SOILIC 750 ml
145 kr 175 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

MyrSTOPP SOILIC 750 ml
145 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
MyrSTOPP fyller igen gångar i marken från myror. Det stabiliserar plattor och förebygger sättningsskador då det får myrorna att lämna de områden där de gräver gångar. Kan användas på uppfarter och plattsättningar i trädgården.
MyrSTOPP innehåller mycket finkorninga jordtyper och produkten har en densitet som är 30% högre än vatten. Den tränger därför ner i myrgångarna och under plattor och fyller ut tomrummen och stabiliserar plattorna. 750 ml flaska med pip.
Egenskaper
| Varumärke | Silverline |
|---|---|
| Art.Nr. | 22370 |
| Höjd | 287 cm |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Myggmedel |
| Vikt | 1,11 kg |
| Längd | 80 cm |
| Volym | 750 ml |
| Bredd | 80 cm |
| EAN-nr | 7350007338211 |
