Slåtterbalk McCulloch MPF72B
9 549 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

McCullochs slåtterbalk är rätt val om du vill slå en äng eller ta tillvara det klippta gräset. Mycket bra på kuperad mark där det kan vara svårt att använda en konventionell gräsklippare.
Varumärke
McCullochBeskrivning
McCullochs slåtterbalk är rätt val om du vill slå en äng eller ta tillvara det klippta gräset. Mycket bra på kuperad mark där det kan vara svårt att använda en konventionell gräsklippare.
Specifikationer
- Motortillverkare: Briggs & Stratton
- Bränsletank volym: 0,9 l
- Motortillverkare: Briggs & Stratton
- Bränsletank volym: 0,9 l
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | McCulloch |
| Art.Nr. | 962000181 |
| Klippbredd | 72 cm |
| Motoreffekt | 2300 W |
| Driftkälla | Bensin |
| Produkttyp | Slåtterbalk |
| Vikt | 53 kg |
| EAN-nr | 8010433021376 |
