Hörnsoffa Venture Home London Utomhus UtomhusGrå
16 380 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

London Utomhus Utomhus
Grå
16 380 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fri frakt!

London är en komplett hörnsoffa med 6 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor och tillhörande bord.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
London är en komplett hörnsoffa med 6 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor och tillhörande bord.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 7310-004 |
| Montering | Ja |
| Färg | Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 1980 mm |
| Höjd | 850 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 530 mm |
| Sitthöjd | 340 mm |
| Sittbredd | 1620 mm |
| Serie | London |
| Tjocklek | 530 mm |
| Typ | Hörnsoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 65 kg |
| Bredd | 2510 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| EAN-nr | 7350107083448 |








