Loungesoffa Hillerstorp Jet Set med Dyna
16 995 kr
30 dagars prisgaranti

Jet Set med Dyna
16 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fri frakt!

Skapa en modern och elegant miljö med Jet Set. Loungesoffa i flätad 1-trådig svart konstrotting på svart aluminiumstomme. 2 st hörndel, 1 st mittdel samt grå melange dynor i olefin ingår. Serien är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Skapa en modern och elegant miljö med Jet Set. Loungesoffa i flätad 1-trådig svart konstrotting på svart aluminiumstomme. 2 st hörndel, 1 st mittdel samt grå melange dynor i olefin ingår. Serien är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Recensioner
Anette IVerifierad köpare
för 2 år sedanPrecis som vi har förväntat oss.
+ Så skön och härlig soffa. Gott om plats.
- Lite simpel och rörlig att sätta ihop soffan
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 115388 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Living |
| Färg | Svart |
| Djup | 970 mm |
| Höjd | 950 mm |
| Längd | 950 mm |
| Material | Konstrotting/Gaumo |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 770 mm |
| Sitthöjd | 23 cm |
| Serie | Jet Set |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Loungesoffa |
| Bredd | 510 mm |
| EAN-nr | 7319071153885 |

