Parasoll Hillerstorp Lyx Ø210 cm
1 415 kr
30 dagars prisgaranti
ParasollfotParasollfot Hillerstorp I Betong med Hjul, 35kg
1 415 krParasollfotParasollfot till Parasoll Hillerstorp Vikt: 35 kg
1 149 krParasollskyddParasollskydd Hillerstorp 300-350 cm Skydd för Parasoll i Polyester, Beige
365 krBeskrivning
Stort parasoll i lyxutförande från Hillerstorp. Stång i trä och tyg av polyester. Fot ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 24000 |
| Bredd | 210 cm |
| Utförande | Utan parasollfot |
| Färg | Vit/Beige |
| Diameter | 210 cm |
| Längd | 210 cm |
| Material | Trä |
| Serie | Wellington |
| Typ | Parasoll |
| EAN-nr | 7319070240005 |







