
Däckstol Eden Wood Nestor Adrion inkl. Fotpall UtomhusVit
FRI FRAKT
7 730 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Material:
Akacia

Nestor Adrion inkl. Fotpall Utomhus
Vit
7 730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Däckstol Eden Wood Nestor Adrion inkl. Fotpall är en klassisk adirondackstol från Eden Wood. Den är tillverkad i bästa träkvalitet och blir en ögonsten på din veranda. Fotpall ingår.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Däckstol Eden Wood Nestor Adrion inkl. Fotpall är en klassisk adirondackstol från Eden Wood. Den är tillverkad i bästa träkvalitet och blir en ögonsten på din veranda. Fotpall ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 13008-5 |
| Material | Akacia |
| Färg | Vit |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 880 mm |
| Djup | 1470 mm |
| Typ | Däckstol |
| Serie | Capri |
| EAN-nr | 7350107035362 |
