





Dagbädd för utomhusbruk LifestyleGardenTOPAZ XL
8 425 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
XL-dagbädd för 2 personer i rostfri aluminium med teak FSC-bordsskiva som kan placeras på valfri sida. Vattenavvisande dynor och kan kombineras med Topaz-soffor. Färg: trä/grå.
TOPAZ XL-DAYBED
XL-dagbädd, passar för 2 personer, tillverkad av rostfri aluminium med bordsskiva i FSC-certifierad teak. Trädetaljen kan placeras på valfri sida och dagbädden kan kombineras med Topaz-soffor. Vattenavvisande dynor ingår.
Specifikationer
- Material: Alu/Teak/Olefin
- Färg: Trä/Grå
- Metallfärg: Svart
- Vikt (kg): 30
- Höjd (cm): 68
- Bredd (cm): 160
- Djup (cm): 130
- Ryggstödshöjd (cm): 30
- Kräver montering: Ja
XL-dagbädd, passar för 2 personer, tillverkad av rostfri aluminium med bordsskiva i FSC-certifierad teak. Trädetaljen kan placeras på valfri sida och dagbädden kan kombineras med Topaz-soffor. Vattenavvisande dynor ingår.
Specifikationer
- Material: Alu/Teak/Olefin
- Färg: Trä/Grå
- Metallfärg: Svart
- Vikt (kg): 30
- Höjd (cm): 68
- Bredd (cm): 160
- Djup (cm): 130
- Ryggstödshöjd (cm): 30
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
|---|---|
| Art.Nr. | 41452 |
| Färg | Trä/Grå |
| Montering | Ja |
| Material | Alu/teak/olefin |
| Serie | Topaz |
| Typ | Dagbädd |
| Djup | 130 cm |
| Höjd | 68 cm |
| Bredd | 160 cm |
| EAN-nr | 5705820377831 |

