
Solsäng Comfort Garden Allure Utomhus
fr.9 495 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Allure Utomhus
9 495 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Unna dig en lyxig upplevelse med Allure Solsäng med grå dyna. Allure Solsäng har en antracitgrå färgbas som ger den en sofistikerad och modern look. Ta en paus från vardagens stress och unna dig en avkopplande stund med vår Allure Solsäng. Solsängen är justerbar för optimal komfort, den robusta stommen i aluminium ger solsängen stabilitet och hållbarhet, vilket gör den till ett utmärkt val för utomhusbruk. Dessutom ingår en mjuk dyna som gör att du kan koppla av i timmar utan att få ont i ryggen eller nacken.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Unna dig en lyxig upplevelse med Allure Solsäng med grå dyna. Allure Solsäng har en antracitgrå färgbas som ger den en sofistikerad och modern look. Ta en paus från vardagens stress och unna dig en avkopplande stund med vår Allure Solsäng. Solsängen är justerbar för optimal komfort, den robusta stommen i aluminium ger solsängen stabilitet och hållbarhet, vilket gör den till ett utmärkt val för utomhusbruk. Dessutom ingår en mjuk dyna som gör att du kan koppla av i timmar utan att få ont i ryggen eller nacken.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Färg | Ljusgrå, Mörkgrå |
| Kollektion | Comfort |
| Djup | 209 cm |
| Höjd | 44,5 cm |
| Serie | Allure |
| Typ | Solsäng |
| Bredd | 72 cm |
| Hopfällbar | Nej |
| Material | 100% polyester, Textil/Polyester |
