
Solsäng Comfort Garden Ochovi Utomhus
Rek. pris 5 999 kr
3 311 kr
30 dagars prisgaranti

Ochovi Utomhus
3 311 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Dubbel Solsäng med ställbar rygg och dyna från Comfort Garden i serien Ochovi.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 1322014 |
| Färg | Svart/Vit |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Comfort |
| Höjd | 31 cm |
| Material | Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 130 cm |
| Sitthöjd | 26 cm |
| Serie | Ochovi |
| Typ | Solsäng |
| Bredd | 120 cm |
| Hopfällbar | Nej |













