
Solsäng Hillerstorp NydalaVit/Teak
Topptestad
FRI FRAKT

Nydala
Vit/Teak
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Days
Kom igång med utomhuslivet med DAYS! Kollektionen gör det lätt att njuta under sommarhimlen. Här hittas smarta möbler med både funktion och formgivning som passar där utrymmet ibland är litet men upplevelsen alltid ska vara stor. På balkongen i stan, lilla altanen på landet eller nere på bryggan.
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Serie: Nydala
- Materialdetalj: Textilen;Teak
- Material: Aluminium
- Montering krävs: Nej
- Ställbar: Ja
- Hopfällbar: Nej
Mått
- Sittbredd: 61 cm
- Sitthöjd: 31 cm
- Bredd: 61 cm
- Sittdjup: 119 cm
- Höjd: 31 cm
- Höjd armstöd: 50 cm
- Längd: 197 cm
Dokument
Recensioner
Fin och bra solsäng
Stämde bra med bilden
Bra produkt till rätt pris
Lite hårda att ligga på en längre stund! Regnvattnet ligger kvar. Teakdelarna behöver oljas ofta.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 38077 |
| Färg | Vit/Teak |
| Material | Textilene/Aluminium |
| Sitthöjd | 310 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Hjul | Nei |
| Sittdjup | 1190 mm |
| Bredd | 610 mm |
| Längd | 1970 mm |
| Typ | Solsäng |
| Kollektion | Days |
| Höjd | 765 mm |
| Serie | Nydala |
| Antal Liggplatser | 1 |
| Ställbar | Ja |
| Topptestad | Ja |
| EAN-nr | 7319070380770 |





