
Solsäng Venture Home Copacabana Utomhus
FRI FRAKT
Pris/frp 3 790:-
fr.1 895 kr/stutvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Copacabana Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Klassisk solsäng i aluminium och textilene. Solsängens ryggstöd går att justera – njut av en skön tupplur eller sitt bekvämt och läs en bra bok! Säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Klassisk solsäng i aluminium och textilene. Solsängens ryggstöd går att justera – njut av en skön tupplur eller sitt bekvämt och läs en bra bok! Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Typ | Solsäng |
| Material | Aluminium, Aluminum/Textilene |
| Hopfällbar | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| Montering | Ja |
| Färg | Beige, Khaki, Light Blue, Vit/Grå |
| Serie | Copacabana, Kocos |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 290 mm |
| Längd | 1950 mm |
| Max Belastning | 160 Kg |
| Antal Liggplatser | 1 |
| Hjul | Nej |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 195 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 30 cm |
